Restoranas Jėgainė

Restoranas JĖGAINĖ – verslo pietūs Kaune

Ieškote kavinės ar restorano Kaune? Norite kažkur skaniai pavalgyti? Tuomet JĖGAINĖ Jums puikiai tiks!

Jei Lietuva yra geografinis Europos centras, tai  restoranas Jėgainė energingų ir entuziastingų žmonių traukos centras! Restoranas Kaune JĖGAINĖ – verslo pietūs, pusryčių meniu, užkandžiai, WOK&GRILL patiekalai, žalieji ir baltyminiai kokteiliai, kiti gėrimai ir viskas ko galite norėti!

 Jėgainė

Esame įsikūrę „Ąžuolyno“ parko teritorijoje ir kaip magnetas traukiame šalia esančių sporto klubo, SPA centro bei „Ąžuolyno“ lankytojus.
Restoranas „Jėgainė“ – puiki vieta pavalgyti išalkusiems ir pasikrauti išsikrovusiems!
Šviežiai spaustos vaisių ir daržovių sultys, trinti žalieji kokteiliai,  proteino kokteiliai, traškios salotos, kepsniai bei gardūs WOK patiekalai suteiks energijos ir įkvėps gerai dienai! Jėgainė yra puiki vieta verslo pietums, vakarui su draugais ar net gimtadienio ar kitos progos šventimui.  

Kiekvieną dieną ruošiamas skirtingas pietų pasiūlymas, taip pat vakarais siūloma rinktis patiekalus, užkandžius ir gėrimus iš plataus reguliaraus meniu. 

Kiekvienos dienos pietų meniu galite peržiūrėti JĖGAINĖS facebook paskyroje: JĖGAINĖ

SVARBU: Meniu tinka skaičiuojantiems kalorijos ir patiekalų maistingumą. Pagrindiniame meniu pateikiama apie patiekalų maistingumą ir sudėtį. Restoranas taip pat puikiai tiks pavalgyti  ne tik sveikuoliams, bet taip pat ir veganams!

pietūs kaune, sveikas maistas, WOK
Žalieji kokteiliai ir auGalingas/veganiškas WOK – puikus pasirinkimas pietums!

Maistas išsinešimui

Skubi/ nori valgyti kitur? Patiekalai gali būti ruošiami išsinešimui, užsisakant daugiau nei 5 patiekalų porcijas gali būti pristatoma į Jūsų pasirinktą vietą. 

Nori užsisakyti maistą vienas ar su keletu draugų? Tam taip pat yra sprendimas! Nuo šiol visą JĖGAINĖS meniu rasi WOLT programėlėje! Pasinaudok proga ir užsisakyk skanaus ir sveiko maisto iš JĖGAINĖS WOLT programėlėje!

Furšetai/ banketai JĖGAINĖJE

Jėgainėje galite ne tik pietauti ar valgyti ankstyvuosius pusryčius, bet taip čia galite surengti savo šventę! Jėgainės komanda pasirūpins stalų serviruote, skaniu, sveiku ir Jūsų poreikius atitinkančiu maistu bei, žinoma, solidžiu aptarnavimu!

Dar nesilankei „Jėgainėje“? Užsuk, pavalgyk ir pakrauk jėgas!

Kaip rasti JĖGAINĘ?

Sporto g. 3, Kaunas

Tel nr.: 8-673-27135

*Informacija: Restoranas lankytojus kviečia statyti automobilius “Ąžuolyno centro” uždarame “parkinge”/aikštelėje. Šlagbaumas atidaromas paskambinus JĖGAINĖS tel. numeriu 8-673-27135

Daugiau informacijos apie Jėgainės dienos pietus rasite “Jėgainės” facebook puslapyje ir instagram paskyroje @jegaine_restoranas